facebook logo 1            graf             Mapa 1v3         webhosting
       Bezpečné Podbrdsko            Statistiky                Mapy kriminality          Zajímavé odkazy

 

7. 10. 2019 - Pomozte nám s případy

Krádež benzínu z vozidla JinceNew

DELITKO

20. 9. 2019 - Pomozte nám s případy

Další vloupání do vozidla v Orlově

DELITKO

11. 9. 2019 - Pomozte nám s případy

Odcizení věcí z garáže a vloupání do vozidla v obci Láz

DELITKO

11. 9. 2019 - Pomozte nám s případy

Krádež peněženky Bohutín-Vysoká Pec

DELITKO

11. 9. 2019 - Pomozte nám s případy

Vloupání do vozidla Orlov

DELITKO

 nabor 2018 PB 1

 

         

 

 

 

Dne 31. 5. 2019 v 00:05 hod. se hlídka obvodního oddělení policie Příbram-venkov rozhodla v obci Jince zkontrolovat vozidlo značky Peugeot. Na výzvu k zastavení řidič nereagoval a pokračoval nadále v jízdě. Následně u Nového rybníka začal zrychlovat a snažil se policistům ujet. S autem ujížděl směrem k místnímu hotelu, kde nezvládl řízení a narazil do stromu. I po nehodě se snažil z místa ujet, přičemž poškodil vjezdová vrata k objektu. Následně byl motorista daného vozu příslušníky policie zajištěn a umístěn do policejní cely.

Muž měl pro své jednání důvod, a to třikrát vydaný příkaz k zatčení, platný zákaz řízení, byl pod vlivem drog a na automobilu byla namontována registrační značka z jiného vozidla.

Video na facebookových stránkách: https://www.facebook.com/BezpecnePodbrdsko/?ref=bookmarks

Dne 22. 3. 2019 byl policistům z obvodního oddělení policie Příbram – venkov předán nalezený mobilní telefon. Telefon zn. Samsung, černé barvy byl nalezen dne 21. 3. 2019 v lesoparku u Příbrami, u rybníčků pod obcí Lazec.

Mobilní telefon je uložen na obvodním oddělení policie Příbram – venkov, na adrese Žežická 498, Příbram, kde bude předán majiteli, který prokáže jeho vlastnictví.

 

Mobil 1 Mobil 2

Další kontrolovanou oblastí byla chatová osvada v obci Obecnice. I při této kontrole byl policistům k dispozici policejní dron, který objekty monitoroval z výšky. Běhěm kontroly chat nebylo zjištěno žádné narušení.

 

Chaty Obecnice 1 Chaty Obecnice 3
Chaty Obecnice 4 Chaty Obecnice 2

Dne 23.1.2019 probíhala další část kontroly rekreačních objektů. Chaty se kontrolovaly tentokrát v obci Bohutín. Ke kontrolám byl použit i policejní dron s termovizí a pozemní hlídky. Při kontrolách rekreačních objektů byly kontrolovány 3 osoby. Během kontrol nebylo zjištěno žádné narušení. I nadále budou probíhat další kontroly chatových oblastí.

 

Chaty Bohutín 1 Chaty Bohutín 2
Chaty Bohutín 3 Chaty Bohutín 4